Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową

Deski tarasowe Hortus - Tarasy drewniane

Deski tarasowe Hortus są wykonane z egzotycznego drewna Ipe charakteryzującego się wysoką wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Oferujemy Państwu dwa rozmiary desek tarasowych Hortus: 1200x95x22 mm i 600x95x22mm. Wyjątkowe, naturalne drewniane deski tarasowe Hortus są łatwe w montażu, który można dostosować do własnych potrzeb spośród dwóch typów łączenia: Systemu Puzzle i Systemu Level.

System Puzzle przeznaczony jest do bezpośredniego montażu deski tarasowej Hortus na płaskim i stabilnym gruncie. Deska tarasowa w rozmiarach 1200x95x22 mm i 600x95x22mm montowana jest za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych klipsów, które nie są trwale scalone z deskami tarasowymi, co pozwala na układanie ich w różny sposób.

System Level służy do montażu na legarach, które są podnoszone do odpowiedniej wysokości za pomocą specjalnych wsporników, co pozwala na aby deska tarasowa mogła być zamontowane nie tylko na powierzchniach wyłącznie płaskich. Nie oznacza to, że zamontowanie desek tarasowych może stworzyć problem-zarówno montaż jak i demontaż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, co pozwala na położenie tarasu szybko i bez trudności. System Level zapewnia stabilność i trwałość tarasu.

Odpowiednia, wytrzymała deska tarasowa to podstawa

Deski tarasowe Hortus stworzone są z egzotycznego drewna, co czyni je eleganckimi i wyjątkowymi. Naturalna deska tarasowa jest idealna do stworzenia tarasu przeznaczonego do odpoczynku. Po desce tarasowej Hortus można chodzić boso, co daje jeszcze większy komfort i wygodę. Taka deska tarasowa nada otoczeniu wyjątkowy, naturalny, klasyczny wygląd i zagwarantuje trwałość tarasu na wiele lat, a dzięki swej wytrzymałości zapewni także bezpieczeństwo.

Copyright © by drewnianetarasy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.