Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową
Hortus
Vetedy
UPM

System niewidocznego montażu Happax

Happax to innowacyjny system montażu umożliwiający przytwierdzenie desek tarasowych do legara bez widocznych śrub czy wkrętów. System Happax zapewnia stałe odstępy zarówno pomiędzy deskami, jak i deską i legarem - zapewniając stałą cyrkulację powietrza i dbając o dłuższą żywotność Twojego tarasu.

System niewidocznego montażu deski tarasowej HappaxSystem niewidocznego montażu deski tarasowej HappaxSystem niewidocznego montażu deski tarasowej HappaxSystem niewidocznego montażu deski tarasowej Happax

Klips wykonany jest z czarnego kompozytu, dzięki czemu w szczelinie dylatacyjnej jest bardzo estetyczny i praktycznie niewidoczny. Montaż pierwszej i ostatniej deski nie wymaga żadnych początkowych i końcowych klipsów, jak również często stosowanych w innych systemach widocznych wkrętów. Mocowanie odbywa się przy pomocy tego samego, uniwersalnego klipsa.

System niewidocznego montażu deski tarasowej Happax

Firma Happax to nie tylko niewidoczny system montażu, jest ona specjalistą w projektowaniu i produkcji innowacyjnych rozwiązań umożliwiających montaż tarasów drewnianych. Są to oprócz systemu niewidocznego montażu - narzędzia do dociągania desek, jak również podkładki regulacyjne pod legary.

System niewidocznego montażu deski tarasowej HappaxSystem niewidocznego montażu deski tarasowej Happax
Copyright © by drewnianetarasy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.