Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową

Tarasy z kompozytów - system tarasowy ProDeck

Deski kompozytowe powstają z połączenia polimeru oraz naturalnego koloru drewna. To innowacyjne połączenie sprawia, że system tarasowy ProDeck jest elegancki, jak i także funkcjonalny.

Deski kompozytowe posiadają szczególnie pożądane właściwości, takie jak odporność na warunki pogodowe, uszkodzenia, a także walory estetyczne. Istnieje wiele zalet desek kompozytowych w systemie ProDeck, ale jedną z najważniejszych jest ich użytkowanie bez impregnowania.

Dzięki barwionym deskom kompozytowym mogą Państwo zaoszczędzić – konserwacja naturalnego drewna jest niezwykle kosztowna i pracochłonna, a co więcej – pojawia się wiele innych problemów, takich jak złuszczanie się farby. Barwienie kompozytu jest jednym z etapów produkcji. Podczas, gdy malowanie drewna jest dokonywane cyklicznie, barwienie desek kompozytowych dokonywana jest jednorazowo.

Także podczas jednego z etapów produkcji, deski kompozytowe w systemie ProDeck, są szczotkowane. Zabieg ten polega na powierzchownym szczotkowaniu desek ProDeck, powodując stworzenie antypoślizgowej powierzchni, a także nadania nieregularnej oraz estetycznej faktury desek.

Deski kompozytowe w systemie tarasowym ProDeck to gwarancja bezpieczeństwa – niezależnie od pogody i pory roku zdają swój rezultat. W skład systemu desek tarasowych wchodzą takie elementy jak legary, listwy wykończeniowe oraz, klipsy łączące, dzięki którym montaż desek przebiega sprawnie oraz bez konieczności użycia zbędnych narzędzi.

Nasza firma produkuje wszystkie niezbędne materiały oraz elementy dzięki którym montaż jest niezwykle prosty.

Copyright © by drewnianetarasy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.