Dodaj do ulubionych
Ustaw jako startową

Tarasy z kompozytów - system tarasowy SilvaDec

SilvaDec to seria tarasowych desek kompozytowych. Są one wytwarzane w 70 % z mączki drzewnej i 30 % z polimeru HDPE (High Density Polyethylene). Mieszanka tych składników oferuje korzyści obu materiałów: drewna (sztywność, naturalny wygląd) oraz polimeru (odporność na działanie wilgoci, pleśni i owadów). Deski SilvaDeck nie wymagają impregnacji.

Kompozytowe deski tarasowe SilvaDeck objęte są 25 letnią gwarancją, są odporne na warunki atmosferyczne, wodę chlorowaną, nie gniją. Deski są odporne na promieniowanie UV, ich kolory nie płowieją.

Drewnopodobne deski SilvaDeck są pełne w środku, dzięki czemu nie rozszczepiają się, nie pękają, przez co nie tworzą się na ich powierzchni żadne niebezpieczne drzazgi. Są antypoślizgowe. Materiał nie zawiera żadnych toksycznych substancji i nie wymaga żadnych chemicznych zabezpieczeń. Ponadto deski o pełnym przekroju SilvaDec mogą być układane w poziomie, bez obawy zalegania wody wewnątrz komory, tak jak to ma miejsce w przypadku desek kompozytowych o przekroju komorowym. Z uwagi na swoją wagę i stabilność mogą być montowane bez przytwierdzania do podłoża i dziurawienia np. izolacji.

Copyright © by drewnianetarasy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.